KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13925239
nr 1392 5239
Olle Agnell
(f. 1923), Sverige
Träsnitt, Signerad, 58/150, "Spansk drama". Motivet: 24x32cm, yttermått inklusive ram: 42x48cm
Utrop:
600 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:43:59
Olle Agnell
Läs mer om Olle Agnell